Coşkunfırat Ecza Deposu Medikal Vet. Kimya Gıda İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.

Coşkunfırat Ticaret olarak 2014 yılında Erzincan’da küçük iş yerinde açılmış olup Hayvan Sağlığı Sektörüyle iş hayatına başlamıştır.
İş hayatının başından beri kişisel gelişime, eğitime, etik ve toplumsal ahlaki değerlere önem vermiştir.

Bilyordu ki; teorik ticaret mal ve hizmetin değer akışına göre alınıp satılması olsada pratikte sürdürülebilir hizmet anlayışını temel almaktır ki bu temelin en önemli parametreleri ise insani değerlere, hayvan ve çevre değerlerine riayet ederek etik ve toplumsal değerlerin yerine getirilmesidir.
Bu değerler eşliğinde 2016 Yılının İlk gününde Tüzel Kişilik Kazanmamızı sağlamıştır.
Edindiği bu tutum Sizlerle beraber büyümeyi ve hedeflerine ulaşma yolunda kararlığını devam ettirmiştir.

Yüzlerce mutlu müşteri

Coşkunfırat ile çalışmak, kaliteli ve memnuniyet odaklı bir tercihtir.

Kaliteli üretim

Medikal, e-ticaret ve dış ticaret sektörlerinde en yüksek standartlara uygun ürünler sunar.

Yüksek Teknoloji

Yüksek teknoloji ile müşterilerine daha hızlı, daha kaliteli ve daha ekonomik çözümler sunar.

2017 yılında Perakende sektöründe de faaliyet gösteren Coşkunfırat Türkiye’nin ve Dünya’nın en önemli markalarını yurtiçi pazarda satışını ve dağıtımını yaparak hizmetlerini farklı sektörlerede aktarmıştır.

2018 yılında hizmetini çeşitlendirerek online perakende mağazası olan e-ticaret sistemini Çiftlik Mağazam markasıyla insanların hizmetine açmıştır.

2021 yılında Hayvan Sağlığı profesyonellerinin hizmet alabileceği online sipariş platformunu Depovet markası ile faaliyete geçirmiştir.

2022 yılında İstanbul temsilciliği kurmuş Yurtiçi ve Yurtdışından gelen iş ortaklarıyla görüşmelerinde daha kolay ulaşılabilir olmuştur.

  • Genetik Islah
  • Medikal & Sarf Grupları
  • Hayvan Sağlığı Ürünleri
  • Aşı İlaç & Biyolojik Ürünler
  • Kimyasal Ürünler
  • Biyosidal & Endüstriyel Hijyen Ürünleri
  • İş Güvenliği

Gibi iş kollarında Veteriner Klinikleri, Hastaneler, Fabrikalar, Resmi Kurumlar ve Çiftliklere ürün ve hizmet sağlamakatadır. Bu ürünlerimiz sektöründe uzman üreticilerden ve ithalatçılardan tedarik edilerek Sizlere ulaştırılmaktadır.

Misyon olarak Sizlere en kaliteli Genetik Islah, Medikal Ve Hayvan Sağlığı ürünlerini sunmak bölgemiz ve ülkemiz ekonomisine azda olsa değer katabilmektir.

Vizyonumuz ulusal bir firma olmak, distribütörlük yaptığımız ürünler ve belki küçük belki büyük çapta üreteceğimiz ürünleri Dünya pazarına İHRAÇ edebilmektir.Eğer bir gün değerli paydaşlarımıza bir değer katabilirsek, o zaman kendimizi başarılı sayacağız.

Sevgi ve Saygılarımızla…
Burak COŞKUNFIRAT (Veteriner HEKİMİ)
GENEL MÜDÜR